بصیر قرآنی عمل می کند …
بی شک سال ها است که با نام بصیر در نمایشگاه های مختلف قرآنی آشنا شده اید. هنگامی که برای اولین بار قلم باطری خور مدل شماره ۱ را معرفی نمودیم، با موفقیت آن و استقبال بی نظیر عموم روبرو شدیم و همین امر ما را بر آن داشت تا تمام تلاش خود را در جهت بالا بردن امکانات و مطلوب نمودن کیفیت این محصول نماییم. اینک پس از چندین سال با ارائه جدیدترین قلم ها با بهترین کیفیت موجود از هر لحاظ با نرم افزار ایرانی تولید موسسه بصیر و قرآن دارای مجوز دارالقرآن جمهوری اسلامی آنچنان مورد استقبال هموطنان عزیز قرار گرفتیم که جای هیچ تردیدی در بهترین بودن محصولات این موسسه نگذاشت و نه تنها در عرصه جدیدترین قلم های هوشمند بلکه در ارائه جدیدترین محصولات فرهنگی و دیجیتال مرتبط با قرآن نیز پیشقدم بوده ایم. حضور پر رنگ بصیر در نمایشگاه های مختلف از جمله نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و استقبال بی نظیر مراکز خصوصی و دولتی خود گواه دیگری بر رضایت و معرفی کیفیت محصولات این موسسه بوده است.
برخی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت بصیر:
۱- تجربه بیست ساله در زمینه کتاب های مذهبی و محصولات قرآنی و چندین ساله در زمینه قلم هوشمند قرآنی و محصولات دیجیتال.
۲- کتاب قرآن تولید شده توسط موسسه بصیر با مجوز دارالقرآن جمهوری اسلامی ایران و در اندازه و نوع های مختلف با جعبه های گوناگون.
۳- ارائه جدیدترین قلم های هوشمند و محصولات فرهنگی و دیجیتال قرآنی با بالاترین کیفیت و گارانتی معتبر توسط موسسه بصیر.
۴- امکانات کامل و بی نظیر محصولات و اجرای کامل نرم افزاری توسط کادر مجرب این موسسه به صورت کاملا ایرانی و قابلیت استفاده از کتاب های جدید این موسسه جهت استفاده توسط  قلم های هوشمند.
۵- قابلیت به روز رسانی و رفع تمامی ایرادات نرم افزاری محصولات به صورت رایگان.
۶- حضور پر رنگ در کلیه نمایشگاه ها و عرصه های قرآنی و واقف بودن بر نیازهای هموطنان گرامی در جهت روخوانی، روان خوانی، حفظ و تثبیت قرآن کریم و تلاش در جهت بر طرف نمودن آن ها.
۷- پشتیبانی کامل و پاسخگویی به سوالات به صورت تلفنی و یا حضوری در محل شرکت توسط  کادر پشتیبانی موسسه بصیر.
و …